Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki w górach Miękinia - Baza ogłoszeń sprzedaży i dzierżawy

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miękinia

Miękinia,małopolskie

350 000 zł4 021 m² 87,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka nr 986 o pow 4021 m2 położona jest w miejscowości Miękinia (gm. Krzeszowice). Działka o nieregularnym kształcie przypominająca prostokąt, na końcu działki tereny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij